برای خرید یا ادامه اجاره؟ سوال این است

Saturday Jan 23rd, 2021

Share

برای خرید یا ادامه اجاره؟ سوال این است

 

 

هر کس جدول زمانی متفاوتی برای زمان خرید یا خرید خانه دارد. برای بعضی از افراد اجاره دادن فقط منطقی است. برای دیگران ، خرید خانه چیزی است که آنها آرزو دارند و برای رسیدن به آن تلاش می کنند.

اگر در مورد خرید خانه در حصار هستید ، در اینجا چند فاکتور وجود دارد که می تواند به شما در تصمیم گیری در این راه کمک کند. آیا باید خرید کنید یا اجاره را ادامه دهید؟ در اینجا همان چیزی است که شما باید در مورد آن فکر کنید.

اجاره بها افزایش می یابد
طبق اداره سرشماری ایالات متحده ، نرخ اجاره متوسط ​​سال به سال همچنان افزایش می یابد. این یکی از بزرگترین دلایلی است که مستاجرها تصمیم می گیرند صاحب خانه شوند زیرا خرید خانه به شما امکان می دهد نرخ ماندگاری وام خود را قفل کنید. شما هر ماه همان مبلغ را پرداخت خواهید کرد ، یعنی همان قوامی که می توانید روی آن حساب کنید.

همانطور که مناسب می بینید سفارشی کنید
هنگام اجاره ، مجاز به انجام هرگونه تغییر دائمی مانند نقاشی یا بازسازی از هر نوع نیستید. در بسیاری از موارد ، شما حتی نمی توانید از ناخن ها برای آویزان کردن تصاویر روی دیوارها استفاده کنید.

با این وجود ، هنگامی که صاحب خانه هستید ، آزادی شخصی سازی آن را به دلخواه خود و بودجه خود دارید.

حریم خصوصی
به عنوان یک مستاجر ، کنترل کمی بر اینکه چه کسی و چه زمانی می تواند وارد خانه شما شود ، دارید. به عنوان مثال ، صاحبخانه می تواند در هر زمان اضطراری وارد آپارتمان شما شود. وقتی صاحب خانه هستید ، باید بگویید چه کسی می تواند وارد شود یا چه موقع نمی تواند وارد شود.

انعطاف پذیری
اجاره انعطاف پذیری دارد. اگر در شغل خود منتقل شوید ، اجاره به شما امکان می دهد تقریباً در یک لحظه متوجه شوید و حرکت کنید. اگر صاحب خانه ای هستید ، قبل از اینکه زندگی خود را در جای دیگری بسازید ، باید ابتدا آن را بفروشید.

گفته می شود ، این روزها خانه ها مانند کیک داغ فروخته می شوند زیرا تعداد خانه های فروشی کمتر از آنچه تقاضا دارد ، وجود دارد.

انصاف
هنگامی که مستأجر هستید ، اجاره ای که پرداخت می کنید به صاحبخانه کمک می کند تا در خانه مساعد شود. وقتی خودتان صاحب خانه هستید ، تمام دارایی شما متعلق به شماست که از آن برای مواردی مانند شهریه دانشگاه ، نوسازی یا خرید خانه جدید در آینده استفاده کنید.

مزایای مالیاتی
وقتی اجاره خانه را می گیرید در حالی که صاحب خانه از همه مزایا بهره مند می شود عملا تخفیف مالیاتی وجود ندارد. با این وجود ، هنگامی که صاحب خانه هستید ، از مزایای مالیاتی مانند کسر مالیات بر دارایی و بهره وام خود بهره مند می شوید.

در پایان روز ، تصمیم به خرید خانه یا ادامه اجاره به خود شما بستگی دارد. جدول زمانی برای همه متفاوت است و برخی از افراد تصمیم می گیرند کل زندگی خود را اجاره کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید خانه ، با یک مشاور املاک در منطقه خود تماس بگیرید.

Post a comment